ЖИТТЯ

“Пам’ятатиму його все життя”: Переяславщина прощається із Сергієм Семенікіним, який загинув на війні

У Переяславі попрощались із захисником Сергієм Семенікіним. Він загинув на війні.

4 травня у Переяславі попрощались із солдатом Збройних сил України Сергієм Семенікіним. Йому було 38 років. Загинув 23 квітня при проходженні військової служби в населеному пункті Святогірськ Краматорського району Донецької області. Поховають його на кладовищі у селі Веселе (Дівичківська ТГ), де проживають його рідні. Про це повідомляє Інформатор.

Вшанувати пам’ять загиблого захисника прийшло близько пів сотні людей: переяславці, військовослужбовці, представники міської влади, знайомі, друзі та родичі. Опівдні в Успенському соборі священники провели літургію, яка тривала майже годину. За звичаєм шану Героєві віддали, стоячи на колінах, під супровід пісні “Гей, плине кача”. Після цього процесія рушила до села Веселе, де на місцевому цвинтарі і поховають воїна.

Один із священнослужителів сказав: “Нині панує ворог – Росія, яка забирає невинні душі. Сьогодні ж ми прощаємося із воїном Сергієм, який міг би ще жити та багато чого доброго здійснити для нас, але Бог забрав його до себе. Це велика втрата для сім’ї, рідних та друзів. Найболючіше, коли у нас забирають життя, коли воно пішло не добровільно, а через війну та вбивства. Ми будемо пам’ятати Сергія, будемо згадувати його, адже він загинув заради нас усіх. Дякуємо родині, що виховали та виростили такого великого патріота”.

Товариш Сергія розповів таке: “Сергійко такий знаєте… був дуже добрим, завжди, коли потрібно було міг допомогти, не відмовляв ніколи і ні в чому. А коли я дізнався, що він загинув на тій проклятій війні, то мені аж погано зробилося, адже я знав його, бачив його, спілкувався з ним. Таке страшне горе для родини, пішов з життя дуже хороший чоловік, пам’ятатиму його все життя.”

“Вічна пам’ять тобі, Сєрий! Біль, сум……не висловити словами. Герої не вмирають!”, – написала у Facebook Лєна Шосталь.

Нагадаємо, що 18 квітня на Переяславщині попрощалися із молодшим сержантом Збройних сил України Миколою Ступаком. Деталі – тут.

Яна Малишко

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.

Нагору