Інформатор Переяслав

ЖИТТЯ

Шахраї вимагають гроші від імені ексголови КОДА: будьте обачними

Олексій Чернишов, міністр громад та територій та колишній голова Київської обласної державної адміністрації, розповів про телефонні махінації, які проводять від його імені. Дзвінки надходять до різних установ, керівникам підприємств.

Невідомі посилаються на доручення Олексія Чернишова й просять перерахувати кошти. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на допис Олексія Чернишова у Facebook від 20 січня.

Міністр громад та територій наголосив, що, окрім дзвінків, шахраї пускають в хід неправдиву дискредитуючу інформацію про нього. Чернишов просить ігнорувати подібні речі і коментує ситуацію так:

– Закликаю усіх не піддаватися на провокації, не вірити і не робити того, що ці “посланці” вас просять від мого імені. Як то кажуть, якщо ви вирішили ліквідувати одну з найбільших корупційних годівниць в країні, або зайнятися регіональним розвитком без конвертів і не впевнені в правильності обраного шляху, зверніть увагу на якість і рівень аргументів ваших “опонентів”. А діяльністю “опонентів” вже займаються відповідні органи.

Нагадаємо, 13 січня у приміщення міської ради невідомий чоловік проніс пакет. Потім його передали прямісінько голові міськради Вячеславу Саулку. У пакеті могло бути будь-що, зокрема, небезпечні речі. Подробиці читайте за посиланням.

Юлія Кравченко

Нагору