Інформатор Переяслав

ЖИТТЯ

У Переяславі та п’ятьох селах може не бути світла: графік планових відключень

Завтра Переяслав та п’ять сіл колишнього району можуть частково лишитися без світла. Електроенергію відключать у зв’язку з плановою реконструкцією, технічним обслуговуванням та капітальним ремонтом.

У середу, 16 червня, електроенергію можуть відключити у Переяславі, Ковалині, Стовп’ягах, Горбанях, Чопилках і Улянівці у зв’язку із запланованою реконструкцією, технічним обслуговуванням та капітальним ремонтом. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на ДТЕК Київські Регіональні Електромережі.

Світла може не бути з 8 до 20 години:

  • у Переяславі – на вулицях Шкільній, Івана Мазепи, Покровській, Сковороди, Богдана Хмельницького, Новокиївському шосе, Ярослава Потапенка, Мічуріна, Ганни Самутіної, Суворова, Петропавлівській, Якубовського, Жданова, Бажана, Гагаріна, Сковороди, Підварській, Металургів та на провулках Сергія Лазенка та Чернишевського.
  • у Ковалині (Дівичківська ТГ) – на вулицях Каласовка, Хвойовій, Москаленка, Хутірській, Гірській, Садовій, Центральній, Ковалинській, Поліській, Дружби, Солов’їній, Польовій, Шевченка, Шкільній, Новомирській, Молодіжній та на провулках Москаленка.
  • у Стовп’ягах (Дівичківська ТГ) – на вулицях Шевченка, Шкільній та Дружби.
  • у Горбанях (Ташанська ТГ) – на вулицях Леніна, Гагаріна, Переяславській, Перемоги, Горького, Жовтневої Революції, Космонавтів.
  • у Чопилках (Ташанська ТГ) – на вулицях Центральній, Богдана Хмельницького, Шевченка, Гора та на провулках Шевченка та Богдана Хмельницького.
  • в Улянівці (Ташанська ТГ) – на вулицях Шкільній, Середній, Підгірній, Молодіжній та Польовій.

Нагадуємо, в Переяславі у травні малолітній хлопчик загубився у супермаркеті. Менш ніж через місяць його мама була в суді. Детальніше про цю справу читайте за посиланням.

Юлія Кравченко

Нагору