“Переяслав-БРСМ” виграв кубок Куклера: результати матчів та фоторепортаж

Сьогодні відбувся традиційний мініфутбольний турнір на кубок Куклера. Переміг “Переяслав-БРСМ”.

Масштабні урочистості до Дня Незалежності в Переяславі продовжилися на стадіоні ім. В. Лобановського турніром з мініфутболу – Кубок Куклера. У ньому взяли участь п’ять команд: “Переяслав-БРСМ”, Семенівка (Студениківська ТГ), “Дніпро” (Дівички), “Солонці” (Переяслав), “Матадор” (Переяслав). Змагалися за коловою системою, тобто кожна команда зіграла по чотири матчі. Не програвши жодного (одна нічия), “Переяслав-БРСМ” став переможцем турніру. Про це повідомляє Інформатор.

Друге місце із 7 очками посіла Семенівка, а третє – “Солонці” (6 очок). Кожна команда зробила заявковий внесок 500 гривень, всю суму розділили між собою призери. Також вони отримали медалі та кубки, а переможець – ще й великий перехідний кубок. Нагородження дивіться на нашому Telegram-каналі.

• Семенівка – “Дніпро” 1:0

Для довідки. Георгій Куклер – відомий у Переяславі спортсмен (дворазовий чемпіон України з легкої атлетики) та музикант. Турнір його пам’яті проводять з 2002 року. Цьогоріч він відбувся вдев’ятнадцяте.

Нагадаємо, що святкування Дня Незалежності України в Переяславі розпочалося урочистим велопробігом. У ньому взяли участь пів сотні людей.