Десять медалей у чемпіонаті України з джиу-джитсу здобули вихованці “Альянсу” з Переяслава

У чемпіонаті України з джиу-джитсу вихованці переяславського клубу “Альянс” вибороли десять медалей. На змагання приїхало понад двісті спортсменів.

23 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з джиу-джитсу. На змагання приїхали понад двісті спортсменів з усіх куточків країни. Вихованці переяславського клубу самозахисту “Альянс” посіли призові місця – привезли десять медалей. Про це Інформатору розповів тренер клубу Григорій Середній.

Змагалися спортсмени від 6 до 14 років. Перше місце у своїй віковій та ваговій категорії посів Дмитро Майстренко. “Срібло” вибороли Назарій Здоровець, Станіслав Мамітько, Михайло Шевченко та Аліса Яковенко. Треті місця посіли Степан Йосипенко, Ілля Кравченко та Андрій Лисенко, Ярослав Полуденний та Тарас Степаненко. Всього на турнір приїхали 15 вихованців клубу.

Нагадаємо, що у фіналі кубка Переяславщини з футболу Семенівка перемогла “Дніпро” 5:1. Цим матчем футбольний сезон у районі завершився.