“Солонці” із Переяслава стали чемпіоном Яготина із мініфутболу

“Солонці” – чемпіон Яготина із мініфутболу. Розповідаємо деталі.

“Солонці” із Переяслава взяли участь у відкритому чемпіонаті Яготина із мініфутболу серед команд, гравці яких старші 35 років. Вчора, 28 вересня, вони провели свій останній матч на турнірі. У напруженій боротьбі перемогли одного з основних конкурентів – “Автолідер” із Яготина – 1:0. Таким чином, набравши 23 очки, переяславська команда стала чемпіоном Яготина. Про це повідомляє Інформатор.

Перед цим “Солонці” програли березанській “Дружбі – Гостинний дім” 1:2 та впевнено розібрались із яготинським “Шансом” 4:1. Про поєдинок сьомого туру проти яготинського “Кристала” (0:0) Інформатор писав тут.

“Солонці” загалом здобули 7 перемог, 2 нічиї та 1 поразку. У “Дружби” – 20 очок, однак вона може втратити “срібло”, адже “Автолідер” із 18 очками ще має одну гру в запасі. Інші три команди не мають шансів на медалі.

Нагородження переможців, призерів та найкращих футболістів відбудеться у п’ятницю, 30 вересня, на центральному яготинському стадіоні.

Нагадаємо, що на Переяславщині триває чемпіонат з футболу. За тур до фінішу вже відомі чемпіон та срібний призер.