Сумоїсти із Переяслава здобули медалі чемпіонату України

Переяславські спортсмени взяли участь у чемпіонаті України із сумо. Здобули медалі.

Із 17 по 19 березня в Ужгороді тривав чемпіонат України із сумо серед дорослих та молоді до 21-23 років. До складу команди Київської області увійшли спортсмени Переяславської громади тренера Сергія Безкоровайного. Здобули всі види медалей. Про це повідомили на сайті міськради Переяслава, передає Інформатор.

У віковій категорії до 21 року перше місце виборола Тетяна Соха. Також вона стала бронзовою призеркою серед дорослих. Владислав Романенко посів друге місце, а Дмитро Озманян – третє.

У віковій категорії до 23 років Едуард Кузьмич виборов перше місце, Тетяна Соха – друге, а Олександр Репа – третє.

Нагадаємо, що 11 березня сумоїсти із Переяслава здобули золоті та срібні медалі на чемпіонаті Київщини. Деталі дізнавайтесь тут.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.