Переяслав Перейти на сайт

У Переяславі під будівництво спортивного комплексу планують здати в оренду 2,5 гектара землі

У Переяславі все ж не відмовилися від ідеї побудувати спорткомплекс. Хочуть залучити для цього інвестора.

На сесії міської ради Переяслава 26 травня депутати затвердили технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту, що розташована на вулиці Шкільній у Переяславі. Йдеться про ділянку біля стадіону ім. В. Лобановського, де ще з початку своєї каденції міський голова Вячеслав Саулко планує побудувати спорткомплекс. Про це повідомляє Інформатор.

ТОВ “Регіонземсервіс” розробив технічну документацію, згідно з якою земельну ділянку площею 4 гектари розподілили на три менші ділянки:

Іншим рішенням сесії земельну ділянку площею 2,5 га включили до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на них на конкурентних засадах. Тобто на земельних торгах через електронний аукціон її можна буде орендувати на 15 років для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту. Згідно з рішенням, стартовий розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою становить 3% від нормативної грошової оцінки ділянки, тобто 186 тисяч 260 гривень 9 копійок.

– Ділянку, де “київський майданчик”, плануємо залишити під паркувальні місця. А ділянку понад набережною Альти виставимо на аукціон для залучення інвестора, який би міг збудувати за власні кошти спортивно-реабілітаційний комплекс із басейном. Бо, на жаль, державні програми такі будівництва зараз не проводять. Щоби побудувати об’єкт загальною площею 1500 кв. метрів, як планується, необхідно мінімально 2,5 гектара, тому й виставляємо в оренду таку велику ділянку, – пояснив начальник управління містобудування, архітектури та використання земель міськради Переяслава Петро Пурденко.

Вячеслав Саулко підтвердив, що йдеться про будівництво спорткомплексу, про який він говорить з початку каденції і який спершу планував побудувати за допомогою Європейського банку розвитку:

– Ми ще тоді розробили детальний план, згідно з яким нічого, крім спортивних споруд, там будувати не можна. Зараз йдеться про великий спортивно-реабілітаційний комплекс щонайменше з трьома басейнами – один великий, два менші, – з мініфутбольним полем, волейбольним, баскетбольним майданчиками, а також тренажерними залами.

Читайте за темою:

Віталій Усик

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.